Informácie z prvého kurzu FIATA

Po náročnej príprave bol dňa 25.3.2009 v Žiline v zasadacej miestnosti vedeckej rady Žilinskej univerzity v Žiline zahájený vzdelávací kurz ZASIELATEĽSTVO – Špedičný expert FIATA.

Zväz logistiky a zasielateľstva SR v spolupráci s Fakultou prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov (FPEDAS) Žilinskej univerzity v Žiline validoval v marci 2007 v sídle FIATA (Medzinárodná asociácia zasielateľských zväzov) v Zurichu vo Švajčiarsku študijný program Zasielateľstvo podľa štandardov FIATA.

Žilinská univerzita, FPEDAS sa stala organizáciou akreditovanou Zväzom logistiky a zasielateľstva SR pre vykonávanie vzdelávania za účelom získania certifikátu s celosvetovou platnosťou - FIATA DIPLOMA.

Želáme účastníkom kurzu aby získali nové znalosti a zároveň sa stali prvými držiteľmi certifikátu FIATA DIPLOMA zo Slovenskej republiky.